Elektrikář pro Zlín, Fryšták,

Fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaika


Poptávka ZDARMA online

Volejte: 607 138 360 Pište: info@elektropracezlin.cz

Vše, co děláme, musí fungovat!

Rychlý kontakt elektrikář:

Fotovoltaické elektrárny
Ing. Karel Chloupek
Bř. Bakaly 318, Fryšták, 763 16

Tel: +420 607 138 360
Email: info@elektropracezlin.cz

Proč si vybrat nás?

  Fotovoltaické elektrárny
  Rychle a levně
  Kvalitní provedení práce
  Poctivé materiály
  Pozáruční servis
  Férové jednání
  Zkušený elektrikář
  Fotovoltaika

 

Kompletní elektroinstalace v RD Zlín Malenovice Kompletní elektroinstalace v RD Zlín Malenovice

Kompletní elektroinstalace v RD Zlín Malenovice, včetně elektrického podlahověho vytápění, hromosvodu, datových a TV rozvodů. Do budoucna uvažováno o fotovoltaice.

Fotovoltaika pro rodinný dům o výkonu 4,6kW Fotovoltaika pro rodinný dům o výkonu 4,6kW

Solární fotovoltaická elektrárna na klíč s dotací nová zelená úsporám (NZú). Fotovoltaika pro rodinný dům o výkonu 4,6kW s uložením přebytků do baterií Zlín, Fryšták

Fotovoltaická elektrárna na RD Zlín s dotací Nová zelená úsporám Fotovoltaická elektrárna na RD Zlín s dotací Nová zelená úsporám

Fotovoltaická elektrárna na klíč s dotací, Fotovoltaika na rodinný dům,

Archiv novinek

 

Fotovoltaická elektrárna, Fotovoltaika

 

Jak funguje hybridní fotovoltaická elektrárna

Sluneční, solární resp. Fotovoltaické elektrárny (fotovoltaika) spadají do sekce obnovitelných nevyčerpatelných zdrojů energie. Využívají energii slunečního záření. Výroba je absolutně bez hluku emisí a jiných odpadních látek. Díky těmto vlastnostem se v dnešní době těší veliké oblibě.

Naše hybridní fotovoltaické elektrárny (HFVE), Vám zajistí nezávislost   Prvořadě je energie získaná ze slunce použita na chod domácích spotřebičů. V případě přebytků se energie automaticky ukládá do akumulátorů. Energie uložená v akumulátorech je využívána  v okamžiku nedostatečného slunečního svitu (např. v noci), nebo při výpadku sítě. Při dalších přebytcích energie a nabitém akumulátoru může být energie přesměrována na ohřev teplé vody v bojleru, bazénu popřípadě prodej do sítě.

Důležitou roli při správné funkci a především při ekonomické návratnosti systému hraje volba vhodných baterií. Volíme vždy nejoptimálnější baterie z hlediska technických parametrů, možností dané instalace a dle cenové volby zákazníka. Nejvhodnější baterie se dle životnosti jeví vysokocyklické olověné s životností 3200 cyklů při 40% vybíjení či Lithiové s životností 5000 až 6000 cyklů při 80% vybíjení. Při správném navržení systému činí životnost baterií12 let v případě olověných respektive 20 let v případě Lithiových. Fotovoltaiská elektrárna od nás - ideální fotovoltaika pro rodinný dům.

 

Blackout

Jakýkoliv výpadek sítě je jistě nemilá věc, nicméně hybridní fotovoltaická elektrárna Vás před ním ochrání. Při správném navržení fotovoltaické elektrárny žádný výpadek ani nepoznáte . Určitá volitelná část akumulátorů je vždy rezervována pro případ výpadku energetické sítě. V případě, že vypadne proud, fotovoltaická elektrárna se stává záložním zdrojem pro celý dům, nebo jen vybrané okruhy osvětlení a spotřebičů.

Ze zkušenosti víme, že si majitel domu všiml výpadku energetické sítě až třetí den, kdy byl slabší sluneční svit.

 

Témata: FVE, HFVE, Fotovoltaika pro rodinný dům, Fotovoltaické elektrárny, Sluneční elektrárny, Solární elektrárny, Fotovoltaické moduly, Fotovoltaické panely, solární měniče, hybridní měnič, baterie, solární baterie, Hybridní fotovoltaické elektrárny na klíč s dotací nová zelená úsporám, fotovoltaická instalace, hybridní fotovoltaická elektrárna, solární elektrárny zlínský kraj, dotace, nová zelená úsporám, sluneční svit, solární sestava, fotovoltaický set, cena, Fotovoltaická elektrárna pro rodinný dům, Zlín, Kroměříž,

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Naši obchodní partneři
Schneider
Weidmuller
Siemens
Pfannenberg
Semuso
Schneider
Weidmuller
Siemens
Pfannenberg
Semuso
Schneider
Weidmuller
Siemens
Pfannenberg
Semuso
Schneider
Weidmuller
Siemens
Pfannenberg
Semuso

Elektropráce Zlín - Karel Chloupek
Bř. Bakaly 318, Fryšták 763 16

Tel.: +420 607 138 360
Email:
© Elektrikář, elektropráce Zlín, Fotovoltaika, Fotovoltaická elektrárna 2014 - 2019
Zásady používání cookies